Mini Piknik Edukacyjny z Projektorem

phoca thumb m wp 20171114 10 33 34 pro  14 listopada w naszej szkole dzięki studentom wolontariuszom z Programu  PROJEKTOR - WOLONTARIAT STUDENCKI odbył się PIKNIK NAUKOWY dla uczniów klas I-III. Studenci z Politechniki Rzeszowskiej zadbali  o program pełen ciekawych pokazów z robotyki, intrygujące zagadki kryminalistyczne oraz warsztaty kulinarne.

 Studenci poprzez szereg doświadczeń i eksperymentów pokazywali dzieciom, że świat nauki jest  zadziwiający.  Uczniowie mieli także okazję przejść z roli obserwatorów w aktywnych uczestników, którzy pod kierunkiem studentów przeprowadzali samodzielne eksperymenty. Kolejny raz sprawdziło się, że lepiej uczymy się doświadczając.Piknik Edukacyjny spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem przez uczniów, którzy z zaciekawieniem obserwowali wydarzenia i pełni zaangażowania uczestniczyli w warsztatach.