Międzynarodowy Dzień Kropki

phoca thumb m 306749026 1040583926634210 659309203124138620 n  15 września w naszym przedszkolu świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Dzieci ze wszystkich grup spędziły dzień na kreatywnych zabawach pozwalających im odkryć swoje talenty i mocne strony.

Czytaj więcej: Międzynarodowy Dzień Kropki

„Superrodzinka” –występ z okazji Dnia Mamy i Taty.

received 435762931265299  Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem,a rodzicem. 

Czytaj więcej: „Superrodzinka” –występ z okazji Dnia Mamy i Taty.

Estrada Skrzatów

phoca thumb m img 20220524 120539981 hdr  We wtorek (24.05.2022r.) dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w I Edycji Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Estrada Skrzatów 2022” organizowanym przez Ośrodek Kultury w Chorzelowie. Przez prawie trzy godziny scena należała do przedszkolaków oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu Gminy Mielec.

Czytaj więcej: Estrada Skrzatów

Wizyta w Bibliotece Publicznej

 phoca thumb m 1 18 maja dzieci pięcioletnie odwiedziły Publiczną Bibliotekę w Woli Mieleckiej. Pretekstem do wizyty był obchodzony Tydzień Bibliotek i Bibliotekarza. Pani Justyna Ryczek otrzymała z tej okazji stosowne życzenia i zaprosiła gości na lekcję biblioteczną. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem poznawały to magiczne królestwo książek. Miały możliwość zapoznania się z zasadami zachowania w bibliotece, dowiedziały się również jak wygląda praca bibliotekarza oraz jakie książki znajdują się na półkach.

Czytaj więcej: Wizyta w Bibliotece Publicznej

WIELKANOC -TRADYCJE I WSPÓŁCZESNOŚĆ

phoca thumb m 4  Miło nam poinformować, że Wiktoria Paszkiel z grupy „O” oraz Nadia Zięba z grupy 5-latków zostały wyróżnione w konkursie plastycznym Uczniów Przedszkoli i Szkół Podstawowych Gminy Mielec - ,,WIELKANOC -TRADYCJE I WSPÓŁCZESNOŚĆ". Gratulujemy!!!

Czytaj więcej: WIELKANOC -TRADYCJE I WSPÓŁCZESNOŚĆ

Wielkanocne zajączki

received 2900206503458214 

Wielkanocny występ dzieci z grupy P3 pt.: „Wielkanocne zajączki”.

W dniu 7 kwietnia w naszym przedszkolu miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Mali artyści z grupy P3 zaprezentowali swoje aktorskie umiejętności.Dzieci z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowały świąteczne przedstawienie, wcielając się w rolę zajączków, kurki i kogucika.

Czytaj więcej: Wielkanocne zajączki

Konkurs plastyczny Bajkolandia

phoca thumb m 8  W dniu 21 marca powitaliśmy w naszym przedszkolu wiosnę. Był to też dzień rozstrzygnięcia konkursu plastycznego "Bajkolandia". Dziękujemy dzieciom i Rodzicom za tak liczny udział w konkursie! Wszystkie dzieci biorące w nim udział zostały nagrodzone. A główne nagrody otrzymali:

Czytaj więcej: Konkurs plastyczny Bajkolandia

Warsztaty ceramiczne

phoca thumb m 7  W marcu pięciolatki miały okazję do zapoznania się procesem tworzenia ceramiki. Zaproszona do przedszkola  Pani Agnieszka Krzyżowska opowiedziała nam ceramice; co to  jest ceramika, z czego i w jaki sposób powstaje. Dzieci poznały właściwości gliny i samodzielnie wykonały ceramiczne serca, które pomalowały specjalnymi farbami.

Czytaj więcej: Warsztaty ceramiczne

Bal karnawałowy w przedszkolu

 phoca thumb m 4 Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i muzyka– w takiej atmosferze bawiły się dzieci w naszym przedszkolu podczas balu karnawałowego. Dzieci od rana były przebrane w bajkowe postacie, za bohaterów z ulubionych bajek.

Czytaj więcej: Bal karnawałowy w przedszkolu

Rekrutacja do przedszkola 2022/2023

Wszystkie informacje na temat rekrutacji do przedszkola oraz klasy pierwszej na rok szkolny 2022/2023 w zakładce:

DLA RODZICA "REKRUTACJA"