Szkolny Salon Gier - otwarty!

phoca thumb m img 20171018 120513  W dniu 18 października 2017 r. uczniowie klasy szóstej naszej szkoły dokonali otwarcia Szkolnego Salonu Gier w Sali nr 13. Salon będzie funkcjonował w każdą środę w godzinach 12.30 do 12.45. Zasoby Salonu stanowią zestawy gier otrzymane z wydawnictwa GRANNA oraz gry udostępnione przez kilku uczniów klasy szóstej, m. in.  przez Julię Polak, Annę Przebieglec, Kamilę Parys, Kornelię Niedbałę, Olę Spyrę.

 Wśród uczniów klas czwartej  i piątej, zaproszonych na inaugurację działania Salonu, szczególnym zainteresowaniem cieszyła się gra „5 sekund” i chińczyk.  Pozostałe gry również przyciągały uwagę estetyką i kreatywnością, pięknem wydania.Działanie salonu będzie w przyszłości związane z organizacją szkolnych rozgrywek i mistrzostw.