Świąteczne warsztaty cukiernicze

phoca thumb m 3
 
W ostatnich dniach w klasach pierwszych odbyło się dekorowanie pierników. Warsztaty w klasie 1a zostały poprowadzone przez wychowawczynię, a w klasie 1b przez Panią Patrycję Wiącek. Była to okazja do ukazania piękna świąt Bożego Narodzenia, poznania tradycji i zwyczajów świątecznych.

 Uczniowie własnoręcznie wykonali lukier i dołożyły wszelkich starań, by ich dzieła wyglądały jak najlepiej. Wszyscy pracowali z wielkim zapałem i wytrwałością. Uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością. Każdy z pierników był zupełnie inny, miały one bowiem różne kształty, były także udekorowane rozmaitymi polewami i posypkami. Najważniejszy był jednak wspólnie miło spędzony czas, który pozostanie w pamięci na długo.
Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanym w organizację warsztatów.