Akcja „Czekadełko” zakończona.

phoca thumb m 3  "Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę." Zakończyła się nasza akcja zbierania darów dla zwierząt ze schroniska „Czekadełko” w Wadowicach Dolnych.

 Kolejny raz nasza Społeczność Szkolna udowodniła, że ma ogromne serce. Uczniowie klasy III b pod kierunkiem wychowawczyni wykonali piękne, kolorowe plakaty, które zostały wywieszone na korytarzach szkolnych i zachęcały do przynoszenia niezbędnych rzeczy. Dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę: Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom. Wszystkie zebrane rzeczy zostały spakowane i przekazane do schroniska, a były to: karmy suche i mokre, koce, podkłady higieniczne , zabawki, smycze , drapaki i miski. Różnorodność darów ucieszyła pracowników schroniska. Zbiórka pokazała, że los bezdomnych zwierząt nie jest nam obojętny .

Dziękujemy za hojność i zaangażowanie.