XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

sowa  1 i 4 października 2021 roku odbył się w Szkole Podstawowej w Woli Mieleckiej XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Akcja miała na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Od 25 września uczniowie ćwiczyli tabliczkę mnożenia. Po udekorowaniu szkoły rozpoczęły się egzaminy.

Uczniowie klas IV, V, VI a, VI b, aby zdobyć tytuły MT Expertów musieli wykazać się tabliczką mnożenia na różnych poziomach trudności. Uczestniczyli w zabawach, konkursach sprytnego liczenia, rozwiązywali rebusy i łamigłówki dotyczące tabliczki mnożenia. Uczniowie klasy IV podczas spacerów egzaminowali starszych uczniów i nauczycieli oraz przygotowali wierszyki ułatwiające opanowanie i posługiwanie się tabliczką mnożenia. Uczniowie z wielkim entuzjazmem uczestniczyli w całej akcji. Angażowali się w przygotowania, rywalizowali w konkursach łącząc zdobywanie ścisłej wiedzy z zabawą. Zostali nagrodzeni ocenami bardzo dobrymi i celującymi za swoją pracę. Koordynatorkami projektu w starszych klasach były p. R. Godek i p. B. Skowron.

 20211011 111544