Ogólnopolski Dzień Drugiego Śniadania.

 phoca thumb m img 20201106 091421 Jak co roku w listopadzie uczniowie klas I-III celebrowali Ogólnopolski Dzień Drugiego Śniadania, który był doskonałym momentem, aby zatrzymać się na chwilę i zwrócić uwagę na to, co zjadamy między śniadaniem a obiadem. To również odpowiednia chwila, aby w domu i szkole, porozmawiać z dziećmi o powodach, dla których warto mieć zawsze przy sobie śniadaniówkę z kanapką.

 Jednym z celów dla których w naszej szkole organizuje się wspólne przygotowanie II śniadania jest kreowanie dobrych nawyków żywieniowych oraz pokazanie dzieciom, że drugie śniadanie daje nieprzecenione korzyści dla zdrowia i samopoczucia. Najmłodsi uczniowie po zjedzeniu zdrowych przekąsek zapewne się przekonali, że spożywanie II śniadania jest prostą receptą na dobry humor, bystrość umysłu i świetną sylwetkę.