Tydzień Myślenia o Mamie.

phoca thumb m fotoram.io - 2020-05-31t173711.641  W oczach dzieci ich mamy są bardzo wyjątkowe. Mamy kochają dzieci, lubią się z nimi bawić, przytulać. W wolnym czasie czytają, jeżdżą na wycieczki, gotują, pieką ciasteczka. Każda mama jest jedyna w swoim rodzaju. W najstarszej grupie przedszkolnej zakończył się Tydzień Myślenia o Mamie. Dzieci z okazji Dnia Mamy przygotowywały różne niespodzianki dla swoich kochających mam, by zapamiętały ten dzień (tydzień) jako wyjątkowy.

 Zaproponowane aktywności były zróżnicowane, aby każdy przedszkolak wybrał coś dla swojej mamy. Wśród wyzwań do wyboru jakie podjęły sześciolatki pojawiło się pieczenie ciasta razem z mamą, książeczka pamiątkowa, kupony upominkowe, ułożenie i narysowanie bajki dla mamy, wykonanie instrukcji do ulubionej zabawy mamy z dziecinnych lat, kupowanie prezentów, quiz, lapbook oraz plakat o mamie. Niektórzy wykonali drzewko z serduszkami poprzez które docenili swoje mamy. Zobaczmy jak przebiegał Tydzień Myślenia o Mamie u sześciolatków, które kochają swoje mamy codziennie, nie tylko od święta i wykonane własnoręcznie prace będą najlepszą pamiątką na zawsze.