Kwiaty dla mamy.

 phoca thumb m img 20200522 150428 W ramach zajęć z plastyki uczniowie klasy 4b i 5 układali kompozycje kwiatowe na Święto Mamy. Wystarczyło się rozglądnąć dookoła i materiał na bukiet był pod ręką i w dodatku za darmo. Samodzielnie wykonany bukiet sprawi na pewno większą radość Mamie. Z łąkowych kaczeńców, stokrotek, maków, bławatków i ogrodowych piwonii, bzów, azalii, bratków, kaliny, tulipanów i innych przepięknych kwiatów, a także liści i gałązek powstały przepiękne pachnące bukiety. Niech sprawią wszystkim Mamom radość, uśmiech i wzruszenie. Niech będą kolorowym podziękowaniem za wszystko to co dziecko dostaje od Mamy.

 

Życzenia dla wszystkich Mam

Kochana Mamo – zacznę zwyczajnie,

Że z Tobą w domu jest bardzo fajnie:

I w deszczu i w słotę, w smutku, w radości,

Wspierasz i uczysz życia w miłości.

Dzisiaj za wszystko chcę Ci dziękować,

Skromny bukiecik kwiatów darować.

W małym bukiecie majowe kwiatki

zakwitły wczoraj na Święto Matki.

Majowe kwiatkiwstążką związane

Niech same powiedzą jak kocham Mamę.