Podwójne zwycięstwo.

phoca thumb m screenshot 20200130-120140 gallery  Podwójnym zwycięstwem drużyn dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej w Woli Mieleckiej zakończył się gminny turniej koszykówki w ramach Igrzysk Dzieci, który odbył się 30 lutego 2020 roku na hali sportowej Zespołu Szkół w Chorzelowie. Drużyna dziewcząt rozegrała bardzo wyrównane i emocjonujące spotkanie z zespołem z Chorzelowa i dopiero po dwóch dogrywkach wynik zakończył się rezultatem dającym triumf zespołowi z Woli Mieleckiej.

 w turnieju rozegrali dwa spotkania z rówieśnikami z Książnic oraz Chorzelowa i obydwa wygrali ze znaczną przewagą, nie tracąc podczas całych zawodów ani jednego kosza. Drużyny dziewcząt i chłopców będą reprezentować gminę wiejską Mielec w półfinałach powiatowych, które odbędą się 31 stycznia i 7 lutego 2020 roku w Maliniu. Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Aleksandra Mazur, Gabriela Wieczorek, Karolina Węgrzyn, Karolina Parys, Matylda Kremer, Anna Zarzycka, Natalia Andrychowicz, Gabriela Węgrzyn, Dominika Klimczak, Weronika Klimczak oraz Weronika Smoleń.

Skład drużyny chłopców: Jakub Płatek, Maksymilian Dziekan, Piotr Rączka, Bartłomiej Pieróg, Hubert Graboś, Oliver Bąk, Wiktor Łakomy, Przemysław Dul, Oliwier Muryjas, Paweł Miga, Paweł Bernacik oraz Jakub Puła.

Drużynami opiekowali się nauczyciele wychowania fizycznego: mgr Bogumiła Dziekan- Gąbka i mgr Tomasz Torba.

Gratulujemy i życzymy sukcesów na dalszym etapie rozgrywek!