Idą święta, nie o SMS-sie, lecz o kartce pamiętaj.

 phoca thumb m img 20191213 0843423 W naszej szkole realizowana była ogólnopolska kampania społeczna, projekt świąteczny pt."Idą święta, nie o SMS-sie, lecz o kartce pamiętaj". W kampanii tej wzięli udział uczniowie klas I-IV wraz ze swoimi wychowawcami. Celem tego projektu było zwrócenie uwagi wszystkim dzieciom, jak ważne są bezpośrednie relacje osobiste, wspólne spędzanie czasu wolnego, a przede wszystkim kultywowanie pisania kartek świątecznych.

 ędzanie czasu wolnego, a przede wszystkim kultywowanie pisania kartek świątecznych. Wysyłanie kartek sprawia ogromną radość nadawcy jak i odbiorcy. Nasza szkoła z Fundacji Dbam o Swój Zasięg przygotowała dla naszych uczniów 100 kartek świątecznych do napisania życzeń i wysłania ich do wyjątkowych osób. Klasa I z Panią Lucyną Przebieglec wysłała kartki świąteczne do najstarszych mieszkańców Woli Mieleckiej. Klasa II z Panią Sabiną Dziekan oraz kl.III z Panią Dorotą Krawiec wysłały kartki do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Mielcu przy ul. Królowej Jadwigi. Klasy IV a i IV b z Panią Anną Aleksiej-Szeląg kartki wraz z życzeniami wysłali do Domu Dziecka w Skopaniu. Wiele radości sprawiło naszym uczniom własnoręczne pisanie kilku słów do osób i rówieśników wyjątkowych dla nich, choć nieznanych. To naprawdę było łatwe i fajne!