Półfinał Powiatowy Igrzysk Dzieci w piłce nożnej chłopców

phoca thumb m screenshot 20191031-064457 gallery  W dniu 16 października 2019 roku na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej w Jaślanach odbył się Półfinał Powiatowy Igrzysk Dzieci w piłce nożnej chłopców. W turnieju tym startowała reprezentacja Szkoły Podstawowej w Woli Mieleckiej, która po bardzo zaciętych i emocjonujących meczach zajęła IV miejsce.

 Chłopcy z klas IV - VI ze szkoły z Woli Mieleckiej zmierzyli się z następującymi drużynami: SP Borowa (1:3), SP Padew Narodowa (0:2) oraz SP Malinie (0:3). Drużyna wystąpiła w następującym składzie: Oliver Bąk, Bartłomiej Pieróg, Hubert Graboś, Maksymilian Dziekan, Piotr Rączka, Jakub Płatek, Maciej Zięba, Jakub Puła, Wiktor Łakomy, Oliwier Muryjas, Paweł Bernacik. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego mgr Tomasz Torba.