IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

phoca thumb m received 24424904959938461

Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają !

3 października 2019 roku odbył się w Szkole Podstawowej w Woli Mieleckiej I X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Akcja miała na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Od 25 września uczniowie ćwiczyli tabliczkę mnożenia.

 Po udekorowaniu szkoły rozpoczęły się egzaminy. Uczniowie klas V, VI a, VI b, którzy zdobyli tytuły MT Expertów prowadzili zabawy, konkursy sprytnego liczenia, rebusy- krzyżówki dotyczące tabliczki mnożenia. Uczniowie klasy IV podczas spacerów egzaminowali starszych uczniów i nauczycieli. Uczniowie klas VII i VIII przygotowali różne sposoby opanowania i posługiwania się tabliczką mnożenia. Zaprezentowali je w formie plakatów oraz pracowali przy stolikach naukowych, uczyli młodszych jak w łatwy, szybki sposób opanować tabliczkę mnożenia. Uczniowie z wielkim entuzjazmem uczestniczyli w całej akcji. Angażowali się w przygotowania, rywalizowali w konkursach łącząc zdobywanie ścisłej wiedzy z zabawą.  Koordynatorem projektu była p. R. Godek i p. B. Skowron.