Kropersowe sześciolatki – od małej kropki wszystko się zaczyna!

phoca thumb m dscn2063  16 września sześciolatki miały okazję poznać historię małej Vashti, bohaterki ksiązki „The Dot”, która uczy nas jak ważna jest wiara w siebie oraz to, że warto próbować swoich sił i otwierać się na nowe możliwości. Efekty naszej zabawy pokazały, że każdy z nas jest twórczy i pomysłowy, a nasze dzieła są inne i różne od siebie, ale każde wyjątkowe.

 Kreatywnym pomysłom na kropki nie było końca: pełno kropek na naszych ubraniach i innych dodatkach, kolorowe piegi na naszych policzkach oraz kropki, które mogliśmy przekąsić na przerwie. Opowiadaliśmy o naszych mocnych stronach, okazało się, że mamy mistrzów w bardzo wielu dziedzinach w naszej grupie. Ponadto dzieci wykonywały przeróżne prace twórcze, rozwijające kreatywność, wzbudzające ciekawość. Podczas każdej aktywności towarzyszyła nam kropka . Na koniec stworzyliśmy niepowtarzalne, żywe kropki, które mogliśmy obejrzeć w przestrzeni, dzięki aplikacji Quiver. Mamy nadzieję, że pozytywna energia i zapał do zabawy, który towarzyszył dzieciom tego dnia, pozostanie z nami przez kolejne 10 miesięcy. I kropka!