Pokaż jaki masz talent!!!

phoca thumb m img 20190604 091242  Jak co roku w naszej szkole odbywa się Festiwal Talentów dla klas 0-3. Głównym celem tego wydarzenia jest promowanie uzdolnień, predyspozycji, pasji i zainteresowań dzieci. Bo już na etapie szkoły podstawowej dzieci jasno określają swoje uwarunkowania do rozwijania talentów.

 W każdym z nas tkwi talent, ważne jest, by go odkryć, rozwijać i cieszyć się z jego owoców. W tym roku do „talent show” zgłosiło się aż 75 uczniów, którzy prezentowali się w 12 kategoriach: taniec, śpiew, jazda na rolkach, wrotkach, desce elektrycznej, hula – hop, klocki lego, karate, gra na keyboardzie, recytacja, piękne czytanie, piłka nożna, orgiami, rysowanie. Każdy występ był niepowtarzalny. Młodzi artyści w pełnym skupieniu, po wielu próbach pokazali to, na co ich stać, a stać ich na wiele. Wszyscy uczestnicy nagrodzeni zostali gromkimi brawami i nagrodami. Chwile spędzone podczas Festiwalu Talentów można uznać za bezcenne. Uczniom życzymy wytrwałości w szlifowaniu swoich uzdolnień i rozwijania pasji. Ciężka praca i dobrze zaplanowany rozwój talentu doprowadzi do osiągnięcia mistrzostwa w danej dziedzinie, czego życzymy naszym uczniom. Szkoła będzie dzielnie wspierać naszych artystów, by osiągali najwyższe laury.