Wizyta w Bibliotece Publicznej w Woli Mieleckiej

phoca thumb m 4  W dniach 9-15 maja 2019 r. obchodzimy Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. W związku z tym w dniu 10 . 05.2019 r. dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z wychowawczynią, odwiedziły Bibliotekę Szkolną oraz na zaproszenie bibliotekarki pani Justyny Ryczek odwiedziły Bibliotekę Publiczną w Woli Mieleckiej.

 

Na dzieci czekało wiele atrakcji ;pani Justyna zapoznała je z ciekawymi propozycjami książkowymi przeznaczonymi dla ich grupy wiekowej , wysłuchały tekstu w postaci książki Francescy Simon pt" Koszmarny Karolek czyta książkę" , zapoznały się również z czasopismem dla dzieci "Świerszczyk" oraz rozwiązywały zagadki przyrodnicze .Za prawidłowe rozwiązanie zagadek oraz uważne wysłuchanie bajeczki na dzieci czekał słodki poczęstunek oraz nagrody w postaci książeczek. Dzieci za tak wspaniałe przyjęcie podziękowały wierszykami i piosenką.

Na zakończenie wizyty zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie, zapoznaliśmy się z pomieszczeniami biblioteki i księgozbiorem dla dzieci ,a pani bibliotekarka zaprosiła wszystkich do zapisów do Biblioteki Publicznej i licznych wypożyczeń szczególnie w okresie zbliżających się wakacji.  Za wspaniałe spotkanie bardzo dziękujemy pani Justynie Ryczek.