Finał akcji "Pełna Miska dla Schroniska"

phoca thumb m 20181213 104841  13 grudnia uczniowie klasy III a Gimnazjum w Woli Mieleckiej odwiedzili Schronisko dla Zwierząt w Mielcu. Zebraliśmy 66kg karmy dla psów i kotów, koce i kojce dla zwierząt. W ten sposób chcieliśmy podsumować akcje zorganizowaną przez Samorząd Uczniowski. Dzięki wsparciu uczniów i rodziców udało nam się zebrać wiele potrzebnych rzeczy dla zwierzaków.

 Podczas wizyty w Schronisku pracownicy opowiedzieli nam wiele ciekawych historii na temat przebywającym tam zwierząt, jakie są najczęstsze powody dla których trafiają one do schroniska oraz jak przebiega ich adopcja. Akcja ta doszła do skutku dzięki wrażliwości dzieci Zespołu Szkół w Woli Mieleckiej w szczególności klas 0-III SP i ich rodziców, dlatego bardzo serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy do galerii: 

P.Prokopiuk