Wycieczka do Łodzi klas V -VII

phoca thumb m img 20230927 114732839  27 września uczniowie klas V, VI i VII (pod opieką wychowawców pana T. Torby i pań R. Godek i P. Prokopiuk) pojechali na wycieczkę do Łodzi. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Centrum Nauki i Techniki EC1.

 Podczas zwiedzania zobaczyliśmy unikalną, secesyjną Halę Maszyn w EC1 - nowoczesne przestrzenie budynku N, zbudowanego na śladzie dawnej kotłowni. Zwiedziliśmy również Sterownię, Kotłownię i Maszynownię EC1. Centrum Nauki i Techniki EC1 to miejsce zdobywania wiedzy, ale także doskonałej zabawy. Każdy znalazł tu coś dla siebie. Po zwiedzaniu Centrum Nauki wyruszyliśmy na spacer po głównej ulicy Łodzi – Piotrkowskiej. Kolejnym punktem naszej wycieczki było Muzeum Światła – miejsce stworzone dla miłośników efektownych fotografii. Multimedialne atrakcje, projekcje laserowe, pokój luster, odwrócony pokój , Tik Tokroomi pokój gier sprawiły, że nasi uczniowie spędzili tu świetnie czas.  

Wycieczka wzbogaciła dzieci o nowe, ciekawe doświadczenia. Zobaczcie sami…