Warsztaty językowe

ZS w Woli Mieleckiej rozpoczął współpracę z Europejskim Programem Edukacyjnym – NaukaBezGranic. 15 pazdziernika klasy językowe -1c i 2c pod opieką pani S. Tomas, P.Prokopiuk, R. Pogoda i D. Giza uczestniczyły w warsztatach edukacyjnych w Rzeszowie.

phoca thumb m pa144979  phoca thumb m pa144957

„Learning without borders” – spotkanie z native speakerem.

ZS w Woli Mieleckiej rozpoczął współpracę z Europejskim Programem Edukacyjnym – NaukaBezGranic. 15 pazdziernika klasy językowe -1c i 2c pod opieką pani S. Tomas, P.Prokopiuk, R. Pogoda i D. Giza uczestniczyły w warsztatach edukacyjnych w Rzeszowie. Wyjazd do Kolegium Nauczycielskiego umożliwił naszym uczniom rozwinąć zdolności lingwistyczne. Na spotkaniu gościliśmy native speakera pochodzącego z Manchester. Warsztaty, które poprowadził w języku angielskim składały się z kilku części i poświęcone były akcentowi brytyjskiemu i kulturze. Nasi uczniowie kilkakrotnie wyróżnili się wśród uczestników poprzez aktywne uczestniczenie w warsztatach: konkursach, quizach, dialogach.

Doskonałe dobrane materiały multimedialne, spora dawka humoru oraz profesjonalizm prowadzącego sprawiły, iż spotkanie to na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczniów i nauczycieli – uczestników warsztatów.                                                                                                                               

http://naukabezgranic.pl/index.php/british-english/