Święto latawca

Dnia 15 października w naszej szkole odbyło się święto latawca. Klasa piąta wraz z wychowawcą zorganizowała konkurs na najlepiej wykonany latawiec.
phoca thumb m 1    phoca thumb m 3

Dnia 15 października w naszej szkole odbyło się święto latawca. Klasa piąta wraz z wychowawcą zorganizowała konkurs na najlepiej wykonany latawiec. Konkurs rozstrzygnięty był w trzech kategoriach: technika wykonania, estetyka i pomysł oraz lot. Na konkurs zaproszony został ekspert Pan Andrzej Bury. Pod bacznym okiem Pana Andrzeja oraz nauczyciel techniki po podliczeniu wszystkich punktów rozstrzygnięto konkurs: 3 miejsce – Michał Guła, 2 miejsce – Wiktoria Bak, 1 miejsce Konrad Łysoń - gratulujemy.
Zwycięzcy otrzymali nagrody sponsorowane przez naszego eksperta Pana Andrzeja Burego. Dziękujemy!!!