Baw się z nami

phoca thumb m zdjecie088  W dniu 16 maja 2013r w Trześni  odbyły się gminne eliminacje do sportowego konkursu „Baw się z nami”. W konkursie wzięła udział drużyna składająca się z uczniów klasy trzeciej naszej szkoły i zdobyła I miejsce

W dniu 16 maja 2013r w Trześni  odbyły się gminne eliminacje do sportowego konkursu „Baw się z nami”. W konkursie wzięła udział drużyna składająca się z uczniów klasy trzeciej naszej szkoły i zdobyła I miejsce! Byli to:

1. Krystian Smagacz - kapitan
2. Oliwia Cyganowska
3. Amelia Ozga
4. Kinga Kwaśniewska
5. Wiktoria Węgrzyn
6. Sandra Skwara
7. Konrad Węgrzyn
8. Dawid Indyk
9. Rafał Słąba
10Dominik Kapinos

Nad prawidłowym wykonaniem ćwiczeń czuwała pani Bogusława Dziekan-Gąbka, dopingowała zawodników i wspierała fachową poradą. Drużyna brała udział w zabawach : „Sztafeta”, „Dodawanie skoków”, „Zmiana piłek”, „Bieg w workach”, „Rzuty do żywego kosza”, „Bieg z szarfami”, „Strzały na bramkę”. Pokonała bardzo dobrych przeciwników ze szkół podstawowych naszej gminy. Życzymy dalszych sukcesów naszej drużynie w eliminacjach powiatowych!