Przez czytanie do sukcesu

phoca thumb m 3  Duży sukces odnieśli uczniowie edukacji wczesnoszkolnej, którzy wzięli udział w Gminnym Konkursie dla uczniów klas II pod nazwą „Przez czytanie do sukcesu”

 Duży sukces odnieśli uczniowie edukacji wczesnoszkolnej, którzy wzięli udział w Gminnym Konkursie dla uczniów klas II pod nazwą „Przez czytanie do sukcesu”. Odbył się on 14 maja w Szkole Podstawowej w Książnicach. Udział brali reprezentanci ze wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy. Uczniowie musieli wykazać się umiejętnością czytania ze zrozumieniem układaniem gramatycznych, logicznych odpowiedzi, ponieważ zadania miały charakter otwarty.
Z przyjemnością informujemy, że uczeń Wojciech Szczepanowicz zajął II miejsce, zdobywając 28,5 pkt na 30 możliwych. Równie wspaniale z testem poradziła sobie Wiktoria Bal, która zajęła III miejsce, zdobywając 28 punktów. Uczniowie nagrodzeni zostali dyplomami i grami edukacyjnymi.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.