Sukcesy muzyczne uczniów naszej szkoły.

phoca thumb m 9  Każdy czasem marzy aby, chociaż przez chwilę poczuć się jak gwiazda na scenie. Swoje marzenia spełnili uczniowie klasy 2, 3a, 3b, 4, 6. W połowie stycznia wzięli oni udział w gminnym konkursie kolęd i pastorałek „Hej kolędo leć” organizowanym przez SOKiS w Chorzelowie. Zadaniem uczestników było zaśpiewanie kolędy i pastorałki. Naszą szkołę podczas muzycznego wyzwania reprezentowało 11 uczestników

 zespół „Młode Gwiazdy” w składzie: Pola Adamarek, Maria Kuczaj, Samuel Tabor, Jakub Kazimierski, Dawid Strzelczyk, duet Zuzanna Ziółko i Zuzanna Skowron, wokaliści: Weronika Muryjas, Eliza Skop, Aleksandra Szostecka i Adrian Kuzara. Nasza szkoła wywalczyła 3 nagrody.

I nagroda – Zuzanna Ziółko, Zuzanna Skowron – opiekun p. Dorota Krawiec

II nagroda – zespół „Młode Gwiazdy” – opiekuj p. Joanna Występek

II nagroda – Adrian Kuzara – opiekun p. Waldemar Ozga

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wystąpień muzycznych i ich opiekunom. Życzymy dlaszych sukcesów i wyzwań muzycznych.