GORE GWIAZDA JEZUSOWI.

 phoca thumb m 6 21 GRUDNIA 2022 roku w Samorządowym Ośrodku Kultury i Sportu Gminy Mielec w Chorzelowie został rozstrzygnięty Konkurs plastyczny pt."GORE GWIAZDA JEZUSOWI". Celem Konkursu było m. innymi podtrzymywanie tradycji bożonarodzeniowych, kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez poznawanie i stosowanie różnych form plastycznych oraz integracja Rodzin przy wykonywaniu wspólnej pracy Konkursowej.

Tematem Konkursu była praca plastyczna przedstawiająca Gwiazdę Bożonarodzeniową. Na konkurs wpłynęło blisko 115 prac wykonanych w przeróżnych technikach plastycznych, nawiązujących do Gwiazdy, która wskazała drogę Mędrcom do Betlejem

A oto laureaci Konkursu z Przedszkola i Zespołu Szkół w Woli Mieleckiej:

NAGRODY:

1. Wojciech Szostecki – Przedszkole w Woli Mieleckiej   – op. Izabela Ziółkowska

2. Karol Knap – Przedszkole w Woli Mieleckiej               – op. Paulina Głodzik

3. Szymon Smoleń – Przedszkole w Woli Mieleckiej         – op. Joanna Tokarz

4. Anastazja Wiącek – Zespół Szkół w Woli Mieleckiej    – op. Lucyna Przebieglec

WYRÓŻNIENIA:

1. Emma Krużel – Przedszkole w Woli Mieleckiej             – op. Bogusława Kułaga

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym GRATULUJEMY!!!