Co zmalowała II klasa?

phoca thumb m 7  Z okazji Dnia Dziecka uczniowie II a wzięli udział w warsztatach malarskich prowadzonych przez Panią Małgorzatę Izbę, która jest pasjonatką malarstwa. Pod okiem zaproszonego eksperta dzieci wykonały prace na podobraziach malarskich z zużyciem farb akrylowych i różnorodnych pędzli. Podczas zajęć drugoklasiści zostali zapoznani techniką wykonania obrazu oraz ćwiczyli umiejętność mieszania kolorów farb.

 Zastosowane wskazówki podczas malowania na płótnie wywołały u dzieci radość z uzyskanych efektów swojej pracy artystycznej. Spektakularne obrazy zostały podarowane rodzicom z okazji Dnia Mamy i Taty. Wszystkie osoby, które stawiają pierwsze kroki w malarstwie mogą zapisać się na warsztaty prowadzone przez Panią Małgosię w Gminnym Ośrodku Kultury w Czerminie. Zachęcamy również do obejrzenia galerii obrazów naszej artystki https://www.facebook.com/search/top?q=w_malowanej_izbie.