Baśniowa wycieczka do Magicznych Ogrodów

phoca thumb m 4  Magiczne Ogrody to unikalny park tematyczny w baśniowej konwencji, o czym mogli się przekonać uczniowie klasy I i II a. Podczas wycieczki dzieci zwiedzały świat Magicznych Ogrodów jednocześnie doświadczając, pobudzając zmysły, kreatywność i wyobraźnię. Na terenie parku znajdują się krainy, z których każda oferuje innego rodzaju atrakcje. Do wszystkich można dotrzeć wędrując szerokimi alejami, wśród szumiących strumieni, zieleni, barwnych i pachnących kwiatów.

 Podczas wędrówki spotkaliśmy mieszkańców Magicznych Ogrodów: Skrzata, Krasnoludy, Bulwiaki, Wróżki Smużki, Robanki, Mordole, smoki. Oprócz długotrwałych przeżyć i pięknych wspomnień pobyt w Magicznych Ogrodach był doskonałą okazją do sprawdzenia swojej kondycji fizycznej, odwagi oraz pokonywania własnych lęków. Wszystkie huśtawki i karuzele wykorzystują do napędu siłę mięśni. Podziemne tunele i wysokie mosty linowe pozwalają przetestować możliwości błędnika. Zatem polecamy Magiczne Ogrody jako wymarzone miejsce na wycieczki szkolne i rodzinne, które zostało przetestowane przez naszych uczniów.