Konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową.

phoca thumb m 4  Przed świętami Bożego Narodzenia został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs na Najpiękniejszą Ozdobę Choinkową zorganizowany przez nauczycielki p. Dorotę Krawiec i p. Sabinę Dziekan. Celem konkursu było kultywowanie tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia oraz umożliwienie uczniom zaprezentowania swojego talentu artystycznego.

 Zadaniem uczestników było wykonanie oryginalnej ozdoby choinkowej. W konkursie wzięło udział ponad 40 uczniów klas I-III i dzieciz grupy 6 – cio latków. Wszystkie prace można było podziwiać na wystawie urządzonej na korytarzu szkolnym. Każda z wykonanych ozdób była jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna, dlatego komisja oceniająca prace miała bardzo trudny wybór. Zdjęcia zwycięzców, którzy zostali nagrodzeni książkami i paczuszkami słodkości prezentujemy w galerii. Wszyscy uczestnicy za swój wysiłek i udział w konkursie zostali nagrodzeni świątecznymi paczuszkami. Mamy nadzieję, że wiele pomysłów wykorzystali uczniowie do zrobienia ozdób na swoje choinki w domach. Dziękujemy sponsorom za ufundowanie nagród, a szczególnie rodzicom dzieci 6 - cio letnich.