Idą Święta, nie o SMS-ie lecz o kartce pamiętaj!

phoca thumb m 20211201 111855  Uczniowie kl. 0 –III po raz czwarty wzięli udział w ogólnopolskiej kampanii społecznej “IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ”, której celem było zwrócenie uwagi na ważność relacji międzyludzkich w świecie zdominowanym przez nowe technologie, kultywowanie tradycji świąt Bożego Narodzenia oraz promowanie idei pisania kartek.

 

Napisane kartki pozostawiają po sobie trwały ślad, którego nie można tak po prostu wykasować. Nie potrzebujemy do tego stałego połączenia wi-fi - możemy tworzyć je w każdym miejscu, o każdej porze. Sprawiają ogromną, najszczerszą radość dla odbiorcy. Dlatego nasi najmłodsi uczniowie swoje kartki wraz z życzeniami przekazali dla tych, którzy najbardziej oczekiwali na nie.
Uczniowie kl.0 oraz kl.III przekazali kartki podopiecznym Domu Pomocy Społecznej w Mielcu.

Uczniowie kl. I oraz kl. IIa kartki przekazali dla podopiecznych Placówki Wsparcia Dziennego „Iskierka” w Latoszynie k/Dębicy.  Uczniowie kl. IIa   w ramach jeszcze jednej akcji „Razem na Święta” -Ministerstwa Edukacji  i Nauki, podarowali kartki dla niepełnosprawnego chłopca Dawida Krupy.

Kartki uczniów kl. IIb powędrowały na oddział dziecięcy szpitala w Mielcu.