Zbiórka dla Schroniska "Pies i Kot" w Mielcu

phoca thumb m 1  W listopadzie i grudniu 2021 r. grupa 4 i 6 - latków wraz z wychowawcami w ramach realizacji projektu edukacyjnego, zorganizowała zbiórkę potrzebnych rzeczy - karmy, kocy , ręczników, zabawek itp., na rzecz Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych zwierząt "Pies i Kot" w Mielcu. W akcji uczestniczyły wszystkie grupy przedszkolne oraz uczniowie klas I-VIII Szkoły Podstawowej.

 Celem akcji było przede wszystkim zebranie potrzebnych schronisku rzeczy dla podopiecznych , zbiórka miała również uświadomić dzieciom i uczniom, jak ważna jest bezinteresowna pomoc i zwrócić uwagę, na potrzeby schroniska – szczególnie podczas okresu zimowego. Zebrane dary zostały przekazane dla schroniska w dniu14.12.2021r.

W imieniu pracowników schroniska i ich podopiecznych, składamy ogromne podziękowania dla wszystkich osób, które przyczyniły się do wspólnego sukcesu. Zachęcamy również, aby podczas decyzji o przyjęciu do swojego domu pupila, rozważyć również możliwość adopcji czworonoga ze schroniska.