Finał konkursu na logo PPP – nagroda specjalna dla Martyny Surdej – uczennicy klasy V !!!

phoca thumb m 1  Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Mielcu wyłoniła zwycięzcę konkursu na logo Specjalistycznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Mielcu dla dzieci i młodzieży z trudnościami emocjonalnymi w komunikacji społecznej. Konkurs ten adresowany był do wychowanków przedszkoli, uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z terenu powiatu mieleckiego.

 O zwycięstwie projektu zadecydowały jego walory artystyczne i graficzne, jak również symbolika nawiązująca do pomocowego charakteru instytucji, barwy związane z miastem Mielec. Decyzją komisji i pracowników wyłoniono propozycję logo ucznia SP nr 6 w Mielcu. Natomiast decyzją p.o. dyrektora poradni przyznano także nagrodę specjalną za wielobarwne ujęcie tematu, którą otrzymała Martyna Surdej – uczennica klasy V ZS w Woli Mieleckiej. Uczniowie klasy IIa, IV, V i VIa którzy brali udział w konkursie – otrzymali wyróżnienia za swoje prace. Opiekunami uczniów były Panie P. Prokopiuk i J. Występek.

Gratulujemy i zapraszamy do galerii: