Pomagamy bo dobre serca mamy – piękny finał!

phoca thumb m 7  Podczas tegorocznej akcji świątecznej przedszkolaki, uczniowie, rodzice i pracownicy naszej placówki pokazali wielkie i wrażliwe serce, ponieważ bardzo chętnie wzięli udział w zbiórce darów dla podopiecznych Placówki Wsparcia Dziennego w Latoszynie.

 Podobnie jak w ubiegłym roku naszą akcję wsparła lokalna grupa o nazwie „Mikołaje na motocyklach i przyjaciele”, która zawiozła podarunki do dzieci. Gdy 3 grudnia wczesnym rankiem na naszym dziedzińcu szkolnym zrobiło się głośno, wesoło i czerwono zapanowała wielka radość i entuzjazm wśród naszych uczniów. Wyczekiwana wizyta Mikołajów zostawiała wspaniałe i niezwykłe emocje. Głównym celem naszego świątecznego przedsięwzięcia była przede wszystkim pomoc innym dzieciom. Nasz aktywny udział pokazuje to, że nie jesteśmy obojętni na los innego człowieka i potrafimy się jednoczyć oraz dzielić, tym co mamy. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przyłączyły się do naszej szlachetnej inicjatywy. Więcej szczegółów o akcji:

https://www.facebook.com/groups/mikolajenamotocyklachiprzyjaciele