Pasowanie na ucznia 2021

phoca thumb m received 842753546378725  20 października 2021 r. w naszej szkole odbyło się Pasowanie na Ucznia. Jest to najważniejszy dzień dla uczniów klasy pierwszej, ponieważ stają się prawdziwymi uczniami. Będą im przysługiwać wszystkie prawa, ale też i obowiązki. W tym dniu dzieci pięknie zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, aktorskie oraz wokalne.

 Mówiły o tym, jak wyglądał ich pierwszy dzień w szkole, jakich zasad przestrzegają, czego chcą się uczyć i poznawać. Wspomniały też o „magicznych” słowach, które wzbudzają życzliwość i uśmiech na twarzach wszystkich ludzi. Najważniejszą częścią uroczystości było ślubowanie i pasowanie wielkim ołówkiem przez  Panią Dyrektor  Małgorzatę Jastrząb. Pierwszaki głośno i odważnie ślubowały i przyrzekały być dobrymi Polakami i uczniami. O tym wszystkim będą im przypominać  otrzymane dyplomy i upominki. Wszystkim pierwszakom życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.