Bo każdy ma jakiś talent – warsztaty florystyczne.

phoca thumb m 9  15 wrzenia uczniów klasy 2a odwiedziła Pani Asia –ekspert od układania kompozycji kwiatowych. Podobnie jak w ubiegłym roku spotkanie było twórcze i kreatywne. Podczas zajęć dzieci projektowały drzewka kwiatowe wykorzystując rośliny ogrodowe i polne. Warsztaty były również świetną okazją do przypomnienia sobie i poznania przez uczniów nazw kwiatów i krzewów.

 Wykonane kule kwiatowe można podziwiać na wystawie przyrodniczo – jesiennej znajdującej się na dolnym holu w głównym budynku szkoły. Warsztaty doskonale wpisują się w dzień 15 września w którym świętujemy Międzynarodowy Dzień Kropki bo każdy ma jakiś talent! Wykonane drzewka kwiatowe przez drugoklasistów, ich zaangażowanie oraz wkład w pracę zasługują na wielkie uznanie. Serdeczne podziękowania składamy Pani Asi, która znalazła dla nas czas i podzieliła się swoim pięknym talentem.