Challenge „Jesteśmy z Wami niebieskimi motylami”

phoca thumb m 12  W dniach 12.05.21 - .14.05.21 r. nasza szkoła podjęła wyzwanie i przyłączyła się do akcji „Jesteśmy z Wami niebieskimi motylami”. Celem tej kampanii było poszerzenie wiedzy i świadomości na temat autyzmu oraz przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom. Jako placówka jesteśmy solidarni z osobami z autyzmem i przekazaliśmy niebieską iskierkę wykonując trzy symboliczne zadania:1) przesłaliśmy pozdrowienia „Jesteśmy z Wami niebieskimi motylami” 2) ubraliśmy się na niebiesko 3) wykonaliśmy prace plastyczne.

 

Dziękujmy za nominację SP Rydzów.

NOMINUJEMY:

- Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec z siedzibą w Chorzelowie

- Szkołę Podstawową nr 3 im. Wojska Polskiego w Mielcu

- Szkołę Podstawową nr 1 im. W. Szafera w Mielcu

Zapraszam wyżej wymienionych do uczestnictwa w wyzwaniu zainicjowanym przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu.

Jak przekazać taką niebieską iskierkę przyjaźni? To bardzo proste. Wystarczy:

1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służ mundurowych).

2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla”.

3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).

4. Nominować kolejne dwie osoby i jedną grupę klasową, oddział przedszkolny lub instytucje i powiadomić je o tym.

5. Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin.

Trzymamy kciuki za nominowane placówki i życzymy powodzenia #challengeniebieskiemotyle2021