GRA O TRON

GRA KAROLINA WĘG  Czy można zagrać w uczenie się? Czy można grać o zdrowie i dobry nastrój? Okazuje się, że tak. Miesiąc luty był czasem zmagań chętnych uczniów klas 7 z zadaniami GRY O TRON. Jedynym zadaniem obowiązkowym w ramach tej gry było wykonanie mapy mentalnej do każdej lekcji biologii.

Zadaniem do wyboru czyli nieobowiązkowym było m.in. napicie się szklanki wody przed i po lekcji biologii, wykonanie 30 pajacyków przed każdą lekcją biologii, 5 minut nicnierobienia w ciągu dnia, wykonanie dowolnego modelu biologicznego lub gry biologicznej oraz dokonanie refleksji nt. tego w czym jest się dobrym, co robi się dobrze, co chce się umieć nowego, jakie stawia się sobie wyzwanie. Uczniowie co tydzień wysyłali raporty z gry i podsumowywali endorfinki czyli uzyskane punkty. Rywalizacja toczyła się do ostatnich godzin lutego, a jej efektem jest uzyskanie tytułów szlacheckich: Endorfina Dobrego przez Oliuveralo czyli Olivera Bąka (miejsce trzecie), Endorfiny Mocnej przez Alinę Więcław (miejsce drugie) oraz ENDORFINY POTĘŻNEJ przez Karolinę Węgrzyn. Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom gry składamy gratulacje i podziwiamy za pracowitość, wytrwałość i zrozumienie znaczenia walki o własny dobrostan w tych trudnych czasach. GRA O TRON będzie kontynuowana w nowej odsłonie po świętach wielkanocnych czyli wzbogacona zostanie o nowe propozycje zadań i nowe zasady. Zachęcamy do udziału w grze wszystkich chętnych uczniów klas 5-8. Zgłoszenia do dnia 07.04.2021 przyjmuje nauczyciel biologii Elżbieta Żuchowska-Pezda.

Poniżej przedstawiam prace uczniów:

ALINA WYDAL

 

DEABINY I WĘŻE KAROLINA W GRA

 

GRA KAROLINA WĘG

 

KARO W MODEL NERKI

 

pop bud i f układu hormonalnego karolina p 7a wola LI