Piękny finał akcji "Czyń dobro i przyłącz się do naszej paczki!"

phoca thumb m dscn0887  Mimo tego, że rok 2020 nie należał do najbardziej udanych, kończy się wspaniale. A to wszystko za sprawą wielkiego odzewu na potrzebę zbiórki darów dla podopiecznych Domu Dziecka w Skopaniu. Mimo pandemii i nauczania zdalnego udało się zebrać przeogromną ilość podarków, która przerosła oczekiwania organizatorów.

 

Do współpracy w ramach naszej działalności zaprosiliśmy lokalną grupę Mikołajów na motocyklach, którzy zawiozą nasze prezenty do dzieci w Skopaniu. Wizyta Mikołajów sprawiła wiele frajdy dzieciom i dorosłym. W naszą akcję zaangażowały się również przedszkolaki, które w krótkim czasie podwoiły nasze dary. Głównym celem naszego świątecznego przedsięwzięcia była przede wszystkim pomoc innym dzieciom. Nasz aktywny udział pokazuje to, że nie jesteśmy obojętni na los innego człowieka i potrafimy się jednoczyć oraz dzielić, tym co mamy. Jesteśmy dumni z „naszej paczki”. Nasze działania odbywały się w ramach akcji MEN „#Razem na Święta” Zapraszamy do współpracy za rok. Więcej o akcji: https://www.facebook.com/groups/mikolajenamotocyklachiprzyjaciele

GORĄCE PODZIĘKOWANIA KIERUJEMY DO:

- Przedszkolaków, Uczniów i Rodziców naszej placówki za zaangażowanie i wkład,

- 6 – latków za wykonanie pięknych laurek i podziękowań dla Mikołajów,

- Uczniów klasy 1a, 4, 5a, 5b i 6 za wykonanie wspaniałych kartek świątecznych dla podopiecznych Domu Dziecka,

- Grupy „Mikołaje na motorach i przyjaciele” za odbiór i transport podarunków,

- Pana Marka Tabisza za dostarczenie sianka na upominki,

- Kamila Tabisza i Korola Lesia – uczniów klasy 1a za koordynowanie prac podczas akcji,

- Dyrekcji , Grona Pedagogicznego i Pracowników ZSWM za współpracę.

Dziękujemy

Samorząd Uczniowski