Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie

informujemy, że Inauguracja Roku Szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół w Woli Mieleckiej odbędzie się 1 września 2020r. (wtorek) w salach lekcyjnych podczas spotkań z wychowawcami klas   wg harmonogramu:

godz. 8.00

Klasa IV- sala 4 (wejście główne )

Klasa Va – sala 12 (wejście od dziedzińca)

Klasa Vb – sala 13(wejście od dziedzińca)

Klasa VI – sala 10 (wejście główne)

Klasa VIIa – sala 17 (wejście główne)

Klasa VIIb –sala 11(wejście od dziedzińca)

Klasa VIII- sala 5 (wejście główne)

godz. 10.00

Klasa Ia – sala 2 (wejście główne)

Klasa Ib – sala 17 (wejście główne budynku sp)

Klasa II – sala 19 (wejście boczne do budynku sp- od drogi głównej)

Klasa III – sala 18 (wejście od tyłu budynku sp)

 

Do szkoły zapraszamy tylko uczniów. Uczniowie klasy I oraz nowi uczniowie naszej szkoły na rozpoczęcie roku szkolnego mogą przyjść z jednym rodzicem lub opiekunem.

Prosimy o przestrzeganie procedur związanych z reżimem sanitarnym ( maseczka, rękawiczki lub dezynfekcja rąk po wejściu do budynku szkoły).

 

 

Ważna informacja

W związku z najnowszymi wytycznymi oraz mając na uwadze bezpieczeństwo uczniów i   pracowników szkoły, a przede wszystkim dużą liczbę dzieci przebywających w budynku szkoły Rodzice zobowiązani są do zaopatrzenia dzieci w maseczki lub przyłbice.

Zasady podczas przerwy:

Każde dziecko powinno posiadać własną maseczkę lub przyłbicę, którą obowiązkowo należy zakładać w trakcie przerw oraz podczas przebywania w miejscach wspólnych, takich jak korytarz czy toaleta.

Zasady podczas lekcji:

O tym, czy dziecko ma korzystać z maseczki lub przyłbicy w trakcie lekcji może zadecydować rodzic bądź opiekun lub nauczyciel - nie ma ogólnego obowiązku zakładania maseczek w trakcie zajęć lekcyjnych.