Wyniki ogólnopolskiego konkursu Zuch

 phoca thumb m filip Długo w tym roku czekaliśmy na wyniki ogólnopolskiego konkursu Zuch, jednak się opłaciło. Pragniemy poinformować, że z edukacji wczesnoszkolnej mamy aż pięcioro laureatów. Są to:

 

Tomasz Jaworski - klasa I - opiekun Lucyna Przebieglec

Adrian Kuzara - klasa I - opiekun Lucyna Przebieglec

Oliwia Tomczyk - klasa I - opiekun Lucyna Przebieglec

Jakub Kaczmarski - klasa III - opiekun Dorota Krawiec

Filip Jaworski - klasa III - opiekun Dorota Krawiec

Szczególne gratulacje kierujemy do Tomasza Jaworskiego, który zajął I miejsce w Polsce! Otrzymał wspaniały grawerowany dyplom laureata oraz nagrodę książkową. Konkurs Zuch organizowany jest przez Centrum Edukacji Szkolnej. Biorą w nim udział uczniowie klas I-III z całej Polski. Treść sprawdzianów konkursu Zuch uwzględnia elementy edukacji polonistycznej, społeczno- przyrodniczej i matematycznej opracowane w taki sposób, by uczeń wykonując polecenia rozwiązywał zadania, krzyżówki i rebusy w zakresu ponadprogramowego dla danej klasy.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie wszystkim nauczycielom przygotowującym do konkursu w naszej szkole tj. paniom: Lucynie Przebieglec, Dorocie Krawiec, Sabinie Dziekan, Patrycji Prokopiuk . W tym roku w konkursie brało udział 27 uczestników z naszej szkoły. Odbył się konkurs z edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego.

Pragniemy serdecznie pogratulować wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników i życzyć wiele satysfakcji ze zdobywania nagród i dyplomów.