"Wywieś flagę pomimo pandemii"

phoca thumb s 1 Pomimo wyjątkowej sytuacji, wszyscy powinniśmy pamiętać o naszych Symbolach Narodowych. Początek maja jest dobrą okazją do pokazania, że jesteśmy patriotami. Uczniowie klasy 4b naszej szkoły wraz z wychowawcą postanowili zaprezentować w jaki sposób obchodzą Święto Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w czasie pandemii. Zachęcamy wszystkich do wspólnego świętowania.

Pomimo wyjątkowej sytuacji, wszyscy powinniśmy pamiętać o naszych Symbolach Narodowych. Początek maja jest dobrą okazją do pokazania, że jesteśmy patriotami. Jak co roku każdy z nas zadbał o to aby w jakiś sposób uczcić Rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz Dzień Flagi.  Walka z koronawirusem, obostrzenia, które nie pozwalają się spotkać w szerszym gronie, powodują, że w tym roku wspólne świętowanie trzeba przenieść do Internetu. Uczniowie klasy 4b naszej szkoły wraz z wychowawcą postanowili zaprezentować w jaki sposób obchodzą te święta w czasie pandemii. Zachęcamy wszystkich do wspólnego świętowania.

Klasa 4b z wychowawcą.