Mamy awans do Finału Wojewódzkiego Igrzysk Dzieci w unihokeju chłopców!!!

phoca thumb m 20191204 092644  Kolejny raz Szkoła Podstawowa w Padwi Narodowej była gospodarzem zawodów sportowych w unihokeju chłopców. Tym razem w dniu 4 grudnia 2019 roku odbyły się zawody Półfinału Wojewódzkiego w ramach Igrzysk Dzieci, w których nasz powiat reprezentowały szkoły z Padwi Narodowej i Woli Mieleckiej.

 Niezwykle udane zawody odnotowała Szkoła Podstawowa z Woli Mieleckiej, która wygrywając wszystkie mecze w grupie z SP Majdan Królewski (2:0) oraz SP Baranów Sandomierki (3:0) awansowała do finału turnieju. W finale Wolomielczanie spotkali się z utytułowanymi zawodnikami z Dębicy, którzy na co dzień grają i trenują w klubie hokeja na lodzie. Po bardzo emocjonującym i stojącym na wysokim poziomie spotkaniu, gdzie znaczną przewagę w posiadaniu piłki i w ilości oddanych strzałów na bramkę miała drużyna z Woli, zespół SP Wola Mielecka przegrał spotkanie 0:1, tracąc bramkę w końcowej części spotkania po błędzie obrony. Kolejny mecz również nie był udany dla uczniów z Woli Mieleckiej, w którym to przegrali po dobrym widowisku z reprezentacją SP Nagoszyn. Ostatecznie drużyna z Woli Mieleckiej zajęła 3 miejsce w turnieju, co dało im awans do Finału Wojewódzkiego, który zostanie rozegrany jeszcze w tym roku kalendarzowym.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za drużynę w rozgrywkach finałowych.
 
Skład reprezentacji Szkoły Podstawowej w Woli Mieleckiej: Oliver Bąk, Paweł Bernacik, Maciej Zięba, Oliwier Muryjas, Wiktor Łakomy, Jakub Puła, Przemysław Dul, Jakub Płatek, Bartłomiej Pieróg, Maksymilian Dziekan, Piotr Rączka.
 
Pełne wyniku turnieju poniżej.
 
Półfinał Wojewódzki unihokeja chłopców – 4.12.2019 r. Padew Nar.:
Eliminacje
Grupa A:
SP Majdan Kr. – SP Wola Mielecka     0 : 2
SP Majdan Kr.  – SP Baranów San.     6 : 0
SP Wola Mielecka – SP Baranów San. 3 : 0
Tabela:
1. SP Wola Mielecka            4        5 : 0    finał
2. SP Majdan Kr.                   2         6 : 2  baraż
3. SP Baranów San.              0        0 : 9
Grupa B:
SP Harasiuki –  SP nr 5 Dębica    1 : 2
SP Harasiuki  –   SP nr 10 Tarnobrzeg   0 : 3
SP nr 5 Dębica –  SP nr 10 Tarnobrzeg  3 : 0
Tabela:
1. SP nr 5 Dębica             4     5 : 1   finał
2. SP nr 10 Tarnobrzeg  2     3 : 3  baraż
3. SP Harasiuki                 0     1 : 5
Grupa  C:
SP Kłyżów  –  SP Padew Nar.         0 : 0
SP Kłyżów  –  SP Nagoszyn             0 : 2
SP Padew Nar.   –  SP Nagoszyn   0 : 1
Tabela:
1. SP  Nagoszyn    4         3 : 0  finał
2. SP Padew Nar.   1       0 : 1   baraż
3. SP Kłyżów           1        0 : 2
Baraż:
SP Majdan Kr.  –  SP nr 10 Tarnobrzeg    0 : 0
SP Padew Nar.  – SP Majdan Kr.                1 : 2
SP Padew Nar. –  SP nr 10 Tarnobrzeg     0 : 1
Tabela:
1. SP Majdan Kr.            3        2 : 1   finał
2. SP nr 10 Tarnobrzeg 3      1 : 0
3. SP Padew Nar.            0       1 : 3
Finał:
SP Wola Mielecka –  SP nr 5 Dębica        0 : 1
SP Nagoszyn – SP Majdan  Kr.                  4 : 0
SP Wola Mielecka – SP Nagoszyn             0 : 2
SP nr 5 Dębica –   SP Majdan Kr.               3 : 1
SP Wola Mielecka – SP Majdan Kr.          2 : 0  z grupy
SP nr 5 Dębica   –  SP Nagoszyn               0 : 1
Kolejność:
1. SP Nagoszyn                         6      7 : 0   awans do Finału
2. SP nr 5 Dębica                     4       4 : 2   awans do finału
3. SP Wola Mielecka               2        2 : 3  awans do finału
4. SP Majdan Kr.                     0        1 : 9
5. SP  nr 10 Tarnobrzeg
6. SP Padew Nar.
7. SP Harasiuki
SP Baranów San.
SP Kłyżów