Odwiedziny Mikołaja

phoca thumb m 20191205 112327  Jak co roku do naszych najmłodszych uczniów przychodzi św. Mikołaj. W tym roku przybycie dostojnego gościa poprzedziło przedstawienie interaktywne pt.”Śnieżne przygody” w wykonaniu grupy Studio Fama z Dębicy oraz udział naszych uczniów w pięknych mikołajkowych czapkach.. Przedstawienie składało się z 4 części:”Kraina szalonego tańca”,”Kraina kapeluszy”,”Kraina zabawek”, „Kim zostanę, gdy dorosnę”.W każdej krainie pod czujnym okiem Śnieżynki, dzieci wykonywały ciekawe zadania.

 Były tańce z rekwizytami, śpiew, zagadki, rzucanie śnieżnymi kulkami i zbieranie cukierków. I przybył … po długim oczekiwaniu dzieci doczekały się wizyty upragnionego Mikołaja. Usłyszeliśmy dzwonek i pojawił się nasz „miły gość” w pięknej białej brodzie. Przywitał się z każdym dzieckiem osobiście, zamienił kilka słów i przystąpił do rozdawania prezentów, gdyż dzieci były grzeczne i zasłużyły na na nie.

Rozpoczęliśmy czas oczekiwania na najwspanialsze święta w roku, czas choinki, kolędy. Wszyscy czekamy już teraz na Święta Bożego Narodzenia. Wesołych Świąt!!!