Przedszkole
Pedagog
Biblioteka
Świetlica
Dokumenty
SRM w Mielcu
Matematyka Innego Wymiaru
Szkoła z Misją
Kangur
Edi
wsip ćwiczenia
Kolejne podium drużyny z Woli Mieleckiej w rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego.
W dniu 19 listopada 2019 roku na hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Padwi Narodowej odbył się Finał Powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców. Bardzo dobrze spisali się reprezentanci Zespołu Szkół w Woli Mieleckiej, którzy w tych rozgrywkach uplasowali się na najniższym stopniu podium zajmując III miejsce. |
Pełne wyniki zawodów:
Grupa A:
SP Padew Nar. – SP Wola Mielecka 1 : 0
SP Padew Nar. – SP Borowa 1 : 0
SP Borowa – SP Wola Mielecka 0 : 1
SP Padew Nar. – SP Wola Mielecka 1 : 0
SP Padew Nar. – SP Borowa 1 : 0
SP Borowa – SP Wola Mielecka 0 : 1
Tabela:
1. SP Padew Nar. 4 2 : 0 finał
2. SP Wola Mielecka 2 1 : 1 finał
3. SP Borowa 0 0 : 2
1. SP Padew Nar. 4 2 : 0 finał
2. SP Wola Mielecka 2 1 : 1 finał
3. SP Borowa 0 0 : 2
Grupa B:
SP Gliny Małe – SP Gawłuszowice 3 : 2
SP Gliny Małe – SP Tuszów Nar. 2 : 2
SP Gawłuszowice - SP Tuszów Nar. 0 : 0
SP Gliny Małe – SP Gawłuszowice 3 : 2
SP Gliny Małe – SP Tuszów Nar. 2 : 2
SP Gawłuszowice - SP Tuszów Nar. 0 : 0
Tabela:
1. SP Gliny Małe 3 5 : 4 finał
2. SP Tuszów Nar. 2 2 : 2 finał
3. SP Gawłuszowice 1 2 : 3
1. SP Gliny Małe 3 5 : 4 finał
2. SP Tuszów Nar. 2 2 : 2 finał
3. SP Gawłuszowice 1 2 : 3
Finał:
SP Padew Nar. – SP Wola Mielecka 1 : 0
SP Gliny Małe – SP Tuszów Nar. 2 : 2
SP Padew Nar. – SP Gliny Małe 1 : 1
SP Wola Mielecka – SP Tuszów Nar. 1 : 0
SP Gliny Małe – SP Wola Mielecka 2 : 1
SP Padew Nar. – SP Tuszów Nar. 2 : 0
V – VI miejsce:
SP Borowa – SP Gawłuszowice 2 : 2
SP Padew Nar. – SP Wola Mielecka 1 : 0
SP Gliny Małe – SP Tuszów Nar. 2 : 2
SP Padew Nar. – SP Gliny Małe 1 : 1
SP Wola Mielecka – SP Tuszów Nar. 1 : 0
SP Gliny Małe – SP Wola Mielecka 2 : 1
SP Padew Nar. – SP Tuszów Nar. 2 : 0
V – VI miejsce:
SP Borowa – SP Gawłuszowice 2 : 2
Tabela:
1. SP Padew Nar. 5 4 : 1 awans do Półfinału Woj.
2. SP Gliny Małe 4 5 : 4 awans do Półfinału Woj.
3. SP Wola Mielecka 2 2 : 3
4. SP Tuszów Nar. 1 2 : 5
5. SP Borowa
SP Gawłuszowice
1. SP Padew Nar. 5 4 : 1 awans do Półfinału Woj.
2. SP Gliny Małe 4 5 : 4 awans do Półfinału Woj.
3. SP Wola Mielecka 2 2 : 3
4. SP Tuszów Nar. 1 2 : 5
5. SP Borowa
SP Gawłuszowice
Skład reprezentacji: Wiktor Balon, Patryk Rączka, Michał Węgrzyn, Marcin Zięba, Patryk Jemioło, Damian Trybulec, Jakub Kapinos, Sebastian Drop, Szymon Puła,Maksym Kremer. Opiekun drużyny i trener: mgr Tomasz Torba
Gratulujemy sukcesu!