Razem Bezpiecznie Na Drodze.

 phoca thumb m 20191021 111916 W dniu 21 października w Zespole Szkół Ekonomicznych w Mielcu odbył się powiatowy etap konkursu „RAZEM BEZPIECZNIE NA DRODZE. SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ NA 100 – LETNIĄ ROCZNICĘ POWOŁANIA POLICJI PAŃSTWOWEJ”. Naszą Szkołę reprezentował uczeń klasy VII Kamil Kręcigłowa, który w finale zajął II miejsce.

 Głównym celem konkursu było rozwijanie i popularyzowanie wśród młodzieży szkół podstawowych świadomości bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym w charakterze pieszego, pasażera i kierującego rowerem, a także samodzielne pogłębianie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego przy wykorzystaniu różnych źródeł informacji, w tym technologii komputerowej.
Honorowy patronat nad konkursem objął Starosta Powiatu Mieleckiego pan Stanisław Lonczak, który wraz z Powiatowym Komendantem Policji w Mielcu panem Jackiem Juwą uroczyście wręczyli nagrody dla zwycięzców konkursu oraz drobne upominki dla wszystkich uczestników finału.

Kamilowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!