Finał Gminny Igrzysk Dzieci o Puchar Wójta Gminy Mielec w piłce nożnej chłopców

 phoca thumb m dsc 0939 W dniu 16 października 2019 roku na obiektach LZS "Start" Wola Mielecka odbył się Finał Gminny Igrzysk Dzieci o Puchar Wójta w piłce nożnej chłopców. Na zawodach rywalizowali uczniowie klas IV - VI szkół podstawowych z gminy wiejskiej Mielec, którzy reprezentowali następujące szkoły: SP Książnice, SP Trześń, SP Podleszany, SP Rydzów, SP Rzędzianowice, SP Chorzelów i SP Wola Mielecka.

 Po zaciętej rywalizacji odbywającej się przy pięknej słonecznej pogodzie pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Woli Mieleckiej w składzie: Piotr Rączka, Oliver Bąk, Hubert Graboś, Wiktor Łakomy, Bartłomiej Pieróg, Jakub Płatek i Maksymilian Dziekan. Szkoła uzyskała tym samym awans do Półfinału Powiatowego Igrzysk Dzieci, który odbędzie się dnia 26 października na obiektach sportowych w Jaślanach. Najlepszym strzelcem turnieju został Maksymilian Dziekan, który zdobył w 5 meczach 17 bramek. Opiekunem drużyny jest mgr Tomasz Torba.