Był sobie kiedyś doktor…

 phoca thumb m inkedimg 20190928 110136779 li Wyjątkową grę aktorską mogli obserwować uczniowie klas I – III i dzieci 6 – letnie podczas przedstawienia„Doktor i jego zwierzęta”. W sali SDK w Mielcu wystąpili dla nas aktorzy Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia. Przedstawienie było barwne i zabawne. Uczniowie spotkali niezwykłego doktora, który poznał mowę zwierząt, dlatego mógł im pomagać i leczyć. Wszyscy razem z aktorami śpiewali:” Kochamy wszystkie zwierzęta”.

 Być może po tym spektaklu z większą sympatią i życzliwością dzieci będą patrzeć na wszystkie żywe istoty. Wizyta w teatrze była okazją do porozmawiania o zawodzie aktora. Uczniowie zastanawiali się jakie predyspozycje trzeba mieć, aby zostać aktorem; jaką szkołę skończyć; gdzie pracuje aktor i czy jest to zawód trudny czy łatwy. Zdania były podzielone, ale nikt nie zaprzeczył, że najważniejszy w tym zawodzie jest talent. Czekamy z ciekawością na kolejne teatralne przedstawienia.