Turniej BRD

phoca thumb m sam 7813 11 marca rozegrany został powiatowy etap Turnieju Bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Naszą szkołę reprezentowała drużyna składająca się z trzech uczniów klasy 3 gimnazjum. Etap powiatowy turnieju poprzedzony był etapem gminnym, który rozegrany był w naszej szkole. Zawody rozgrywane są w dwóch kategoriach wiekowych - grupa młodsza do 12 roku życia oraz grupa starsza.

 W etapie gminnym w grupie młodszej najlepsza okazała sie drużyna z Chorzelowa, natomiast w grupie starszej najlepsi okazali sie również uczniowie ze szkoły w Chorzelowie. Nasi uczniowie uzyskali wysokie drugie miejsce. W związku z dużą ilością uczestników w grupie starszej, organizatorzy dopuścili do etapu powiatowego dwie najlepsze drużyny.

Na podsumowanie turnieju oraz wręczenie nagród przybył wójt Gminy Mielec Pan Józef Piątek, który podziękował wszystkim organizatorom oraz pogratulował uczestnikom zawodów. Wśród obecnych na turnieju organizatorów znalazł się również przedstawiciel WORD w Tarnobrzegu Pan Dawid Uzar.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.