Szczęśliwych tylko dni życzymy dzisiaj Wam…

 phoca thumb m dscf3795 „Szczęśliwych tylko dni życzymy dzisiaj Wam” - słowami tej piosenki uczniowie klas trzecich 1 lutego uroczyście uczcili Dzień Babci i Dziadka. W tym szczególnym dniu dzieci z edukacji wczesnoszkolnej uhonorowały Babcie i Dziadków tańcem w kapeluszach, inscenizacją wiersza „Rzepka” na wesoło, wierszami i piosenkami.

 Nie zabrakło również uśmiechów i oklasków podczas odgrywania scenki „Na basenie” oraz tańca rocka and rolla. Święto to było również okazją do złożenia pięknych życzeń, wręczenia laurek, słoiczków pełnych miłości, kolorowych serc wykonanych z włóczki oraz spotkania z Babciami i Dziadkami przy słodkim poczęstunku. Dzień ten ma także za zadanie uświadomić dzieciom, jak wiele zawdzięczają swoim Dziadkom. Po nastrojach odbiorców i atmosferze jaka panowała podczas występów należy uznać, że są to cenne chwile dla Dziadków i wnucząt.