Sto lat !!! Dla Babci i Dziadka.

phoca thumb m dsc04181  W czwartek 24 stycznia uczniowie z klas 0 – II spotkali się ze swoimi Babciami i Dziadkami, aby w dniu ich święta podziękować im za bezwarunkową miłość. W recytowanych wierszach, wyśpiewanych piosenkach dzieci opowiedziały o swojej wdzięczności i miłości.

 Dzisiaj babciu i dziadku,
Składamy wam najlepsze życzenia.
Jesteście dla nas nie do zastąpienia.

W czwartek 24 stycznia uczniowie z klas 0 – II spotkali się ze swoimi Babciami i Dziadkami, aby w dniu ich święta podziękować im za bezwarunkową miłość. W recytowanych wierszach, wyśpiewanych piosenkach dzieci opowiedziały o swojej wdzięczności i miłości. W spotkaniu wzięli udział pani dyrektor Małgorzata Jastrząb i wójt gminy Mielec pan Józef Piątek, którzy złożyli przybyłym tłumnie gościom serdeczne życzenia. Dzieci obdarowały Dziadków własnoręcznie wykonanymi laurkami. Na zakończenie wszystkie dzieci odśpiewały tradycyjne STO LAT.