Laureaci w konkursie „Hej, kolędo leć”

phoca thumb m image 5  We wtorek (22.01) w Samorządowym Ośrodku Kultury i Sportu Gminy Mielec w Chorzelowie  rozstrzygnięto jubileuszowy XX Konkurs Kolęd i Pastorałek. Laureatami konkursu którego głównym celem było podtrzymywanie tradycji  świątecznych, poprzez śpiewanie kolęd i pastorałek zostało 6 uczennic naszej szkoły.

 Nagrodę zdobyła Natalia Andrychowicz - uczennica klasy 5b, Anna Kania – uczennica kl. 6 oraz wyróżnienie uzyskała Karolina Węgrzyn - uczennica kl. 5a. Opiekunem uczennic był Waldemar Ozga. Wyróżnienie wywalczyły również uczennice klasy 3b: Julita Dziekan, Zuzanna Kwapisz i Julia Krzyżowska występując w zespole pod nazwą „Wesołe nutki”. Opiekunem zespołu była Joanna Występek. Naszym laureatkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na scenie.