Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa

phoca thumb m img 20181220 114153  W oczekiwaniu na cudowny czas Bożego Narodzenia w klasach 0-III naszej szkoły zorganizowano konkurs plastyczny pt "Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa" , który w tym roku połączony był tematycznie z konkursem zorganizowanym przez SOKiS w Chorzelowie. Głównym celem konkursu było uwrażliwienie na piękno rodzinnych świąt , pogłębienie wiedzy na temat zwyczajów i tradycji świątecznych, propagowanie wartości chrześcijańskich , a także rozwijanie inwencji twórczej i wyobraźni plastycznej dzieci

Technika wykonywania prac była dowolna , a ograniczeniu podlegał jedynie rozmiar kartki. Wszystkie prace przygotowane przez dzieci były piękne , kolorowe , starannie i pomysłowo wykonane. Po długich naradach JURY przyznało 15 nagród. 20 grudnia 2018 r. na uroczystej akademii pani dyr. Małgorzata Jastrząb wręczyła nagrodzonym uczniom nagrody .Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
W gminnym konkursie nagrody otrzymali:

1.Martyna Cisło- kl. II
2.Zuzanna Cisło- kl. III b

Wyróżnienia:

1.Liliana Kalicka- kl. I
2.Marlena Muryjas - kl. I

W szkolnym konkursie nagrody otrzymali:

Jakub Chmara - kl."0"
Natalia Padykuła - kl. "0"
Milena Dziekan - kl."0"
Emilia Strzelczyk- kl. I
Eryk Czapiga - kl. I
Julia Parys - kl. I
Eryk Ważny - kl. II
Piotr Wąż - kl. II
Aleksandra Szostecka- kl. II
Olga Żuraw - kl. III a
Gabriela Babula - kl. III a
Łucja Nicpoń - kl. III a
Oliwia Dziadzio - kl. III b
Zuzanna Cisło - kl. III b
Julita Dziekan - kl. III b

Nad organizacją i przeprowadzeniem konkursu czuwały wychowawczynie - kl. III a- p. Lucyna Przebieglec i kl. "0"- p. Izabela Ziółkowska.

Życzymy wszystkim kolejnych sukcesów w Nowym Roku.